Nově jsme zpřístupnili GPS knihu jízd i pro zařízení, které byly určeny pouze pro ruční psaní knihy jízd. Tato funkce Vám nově umožní vytvářet jízdy přes GPS v mobilu pro zařízení s iOS (iPhone, iPad).

Na GPS knihu jízd se dostanete přes Kniha jízd>Kalendář> v select boxu nahoře vyberete z možností GPS knihu jízd. Druhou možností je zvolit v položce menu Kniha jízd>Běžná kniha jízd>v select boxu opětovně zvolíte GPS kniha jízd.

Pokud následovně chcete vytvořit jízdu přes GPS v mobilu, musíte v Nastavení>Moje auto zvolit jako výchozí zařízení, které bylo vybráno jako výchozí pro Sdílení polohy telefonu po instalaci aplikace.

Následovně pro vytváření přejdete do hlavního menu Nová jízda a systém by měl nabídnout obrazovku pro vytváření jízdy přes GPS i pokud se přepnete na další zařízení a v pravém horním rohu se objeví přepínač mezi ručním zápisem a vytvořením jízdy přes GPS.

V příští verzi mobilní aplikace pro iOS, která se objeví během několika týdnů, funkci pro vytvoření jízdy přes GPS ještě více zjednodušíme.