22. 08. 2023

Nová mobilní aplikace pro iOS

Nově máme k dispozici mobilní aplikaci LogBookie i pro iOS.

18. 04. 2023

Novinky v systému LogBookie

Pro lepší přehlednost jsme provedli grafické změny v systému LogBookie.

19. 04. 2018

Novinky import jízd

Nově lze importovat do systému data z Chytré auto od T-mobile a ve vlastním .csv, zároveň byla funkce na import jízd přidána do menu pod sekci Kniha jízd.

05. 04. 2018

Spouštíme CRM Expanzo - ZDARMA organizér pro firmy

Spustili jsme nové webové stránky firemního organizéru CRM Expanzo pro malé a střední firmy. V nejvyšší verzi je systém propojený se satelitním sledováním vozidel LogBookie. Projekt naleznete na stránkách www.crm-zdarma.cz

13. 08. 2017

Automatický start jízdy Android aplikace

Nově jsme vydali verzi Android aplikace, která umí automaticky začit a ukončit jízdu na základě spárování s jakýmkoliv bluetooth zařízením jako např. handsfree.

07. 04. 2017

Spuštění nového webu Knihy jízd zdarma

Aktuálně jsme pro Vás spustili nové internetové stránky Knihy jízd zdarma.

16. 12. 2016

Novinky v žádankách

V systému Kniha jízd zdarma byly vylepšeny žádanky. Nově uživatelé mohou filtrovat žádosti dle žadatele, nadřízeného, cíle cesty, pobočky a času schválení dispečerem. Další úpravou je kontrola obsazenosti vozidla před jejím uložením nebo opětovné přepnutí žádanky do stavu čekajícího na schválení po změnách v žádance. Grafy v knize jízd nově umožňují myší vybrat zvolený úsek, který se následovně v grafu přiblíží. Dalším vylepšením je zobrazení přesného času při zvolení hodnoty v grafu.

27. 06. 2016

Získejte přehled o připravovaných funkcích

Sledujte nás na Facebooku a získejte detailnější přehled o nově připravovaných funkcích a službách firmy DHO s.r.o. Facebook obsahuje rozšířené novinky včetně obrázku z připravovaných funkcí.

15. 02. 2016

Otevíráme systém

Nově jsme otevřeli systém pro import dat ve formátech GPX a NMEA. Můžete tak vytvářet trasy přes mobilní aplikace nebo zařízení třetích stran a data následovně importovat do systému Kniha jízd zdarma.

29. 01. 2016

Připravujeme import GPX, KML, KMZ

Aktuálně připravujeme možnost importu jízd do systému ve formátch GPX, KML, KMZ. Systém tímto krokem otevřeme i pro mobilní aplikace jiných vývojářů, kteří nemají k dispozici robustní webové rozhraní jako nabízí Kniha jízd zdarma.

Stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5
Update cookies preferences