13. 08. 2017

Automatický start jízdy Android aplikace

Nově jsme vydali verzi Android aplikace, která umí automaticky začit a ukončit jízdu na základě spárování s jakýmkoliv bluetooth zařízením jako např. handsfree.

07. 04. 2017

Spuštění nového webu Knihy jízd zdarma

Aktuálně jsme pro Vás spustili nové internetové stránky Knihy jízd zdarma.

16. 12. 2016

Novinky v žádankách

V systému Kniha jízd zdarma byly vylepšeny žádanky. Nově uživatelé mohou filtrovat žádosti dle žadatele, nadřízeného, cíle cesty, pobočky a času schválení dispečerem. Další úpravou je kontrola obsazenosti vozidla před jejím uložením nebo opětovné přepnutí žádanky do stavu čekajícího na schválení po změnách v žádance. Grafy v knize jízd nově umožňují myší vybrat zvolený úsek, který se následovně v grafu přiblíží. Dalším vylepšením je zobrazení přesného času při zvolení hodnoty v grafu.

27. 06. 2016

Získejte přehled o připravovaných funkcích

Sledujte nás na Facebooku a získejte detailnější přehled o nově připravovaných funkcích a službách firmy DHO s.r.o. Facebook obsahuje rozšířené novinky včetně obrázku z připravovaných funkcí.

15. 02. 2016

Otevíráme systém

Nově jsme otevřeli systém pro import dat ve formátech GPX a NMEA. Můžete tak vytvářet trasy přes mobilní aplikace nebo zařízení třetích stran a data následovně importovat do systému Kniha jízd zdarma.

29. 01. 2016

Připravujeme import GPX, KML, KMZ

Aktuálně připravujeme možnost importu jízd do systému ve formátch GPX, KML, KMZ. Systém tímto krokem otevřeme i pro mobilní aplikace jiných vývojářů, kteří nemají k dispozici robustní webové rozhraní jako nabízí Kniha jízd zdarma.

24. 10. 2015

Beta verze nové Android aplikace - Aktualizováno 3.11

V případě zájmu můžete vyzkoušet Beta verzi nové aplikace pro mobilní telefony s Androidem.

14. 10. 2015

Video ukázka ze systému LogBookie

Pokud Vás zajímají možnosti a ukázka ze systému LogBookie, který umožňuje automatické vytváření knihy jízd. Připravili jsme pro Vás video prezentaci systému.

21. 08. 2015

Sloučení knih jízd

V tomto týdnu proběhlo sloučení Ruční knihy jízd a GPS knihy jízd do jedné. Nově tak můžete kombinovat jak jízdy zapsané ručně, tak jízdy vytvořené přes GPS mobilu (zatím jen iPhone, iPad). Všechny nové trasy teď naleznete v jedné knize jízd. Veškere jízdy jsou nově v sekci Kniha jízd -- Kniha jízd. Věříme, že tato úprava zjednodušší práci s naším systémem.

16. 08. 2015

Oblíbené položky

Upravili jsme vytváření oblíbených položek. Pokud chcete přidat stránku do oblíbených, klikněte na ikonu hvězdičky u pravého okraje stránky.

Stránky: 1 | 2 | 3 | 4 | 5